Denizli’de Fetö Operasyonu! Denizli’de Fetö Operasyonu!

Denizli'nin Pamukkale ilçesine bağlı Kınıklı Mahallesi Üniversite Caddesi'nde meydana gelen kazada; dönercide çalışmakta olan 25 yaşındaki motokurye Aziz Soysaç, gece gelen paket siparişi müşteriye ulaştırmak için 20 ALJ 110 plakalı motosikletiyle iş yerinden ayrıldı. Aziz Soysaç, kullandığı motosikletle seyir halindeyken Müftü Ahmet Hulusi Efendi Külliye Camisi yakınlarında karşı yönden gelen ve hatalı sollama yaptığı iddia edilen 34 CNM 885 plakalı araçla çarpıştı.

Denizli’de Motokuryenin Ölümüne Sebep Olmuştu! Teslim Oldu! 2

Çarpmanın şiddetiyle savrularak otomobilin ön camını parçalayan Aziz Soysaç ağır yaralandı. Parçalanan motosikletin parçaları ise 50 metrelik bir alana yayıldı. Çevredeki vatandaşların ihbar edilmesi üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Durumu ağır olan Aziz Soysaç, sağlık ekiplerinin yaptığı ilk müdahalenin ardından Pamukkale Üniversite Hastanesi'ne kaldırıldı. Motokurye, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi.

Denizli’de Motokuryenin Ölümüne Sebep Olmuştu! Teslim Oldu! 3

Motokurye Aziz Soysaç'ın ölümüne neden olan sürücü, kazanın ardından olay yerinde kaçtı. Bölgeden yaya olarak uzaklaşan, araçta telefonu ve ruhsatı bulunan Nevin G. ise ekiplerin çevrede yaptığı araştırma sonucu yakalanarak karakola götürüldü. Araç sahibi Nevin G., ifade işlemlerinin ardından savcılık kararıyla serbest bırakıldı.

Denizli’de Motokuryenin Ölümüne Sebep Olmuştu! Teslim Oldu!

Motokurye Aziz Soysaç'ın ölümüne neden olan ve kazanın ardından firar eden sürücünün İzzet A., olduğu tespit edildi. Çarptığı motosikletliyi ölüme terk ederek kaçan İzzet A., bugün akşam saatlerinde teslim oldu. Sürücünün ifade işlemlerinin ardından adli makamlara sevk edileceği açıklandı.

Editör: Haber Merkezi