Kızılcık Şerbeti dizi dün  65. bölümüyle ekranlara geldi. Son bölümde Görkem, Nilay'ı önce tokatlamış ardından da kendisini darp ederek Nilay'ın kendisini darp ettiğini söylemişti. Yayınlanan fragmanlarda ise Nilay'ın, Ömer'le Görkem'in gece kulübündeki görüntülerine ulaştığı ve bunu Pembe Hanım'a gösterdiği görüldü. 

Sagopa Kajmer Denizli'de Konser Verecek Rap Tutkunları Hazır Olun! Sagopa Kajmer Denizli'de Konser Verecek Rap Tutkunları Hazır Olun!

Kizilcik Serbeti Sezon Finali Tarihi Belli Oldu Fenomen Dizinin Izleyicileri 1Dizide heyecan devam ederken Kızılcık Şerbeti'nin ne zaman sezon finali yapacağı araştırılıyor? Dün akşam yani 31 Mayıs Cuma günü ekrana gelen bölümde Kızılcık Şerbeti final mi yaptı?

KIZILCIK ŞERBETİ SEZON FİNALİ NE ZAMAN?

Melis Civelek ile Zeynep Gür’ün yazdığı dizi  7 Haziran 2024 tarihinde yayımlanacak 66. final bölümüyle birlikte sezon finali yapacak.

Kizilcik Serbeti Sezon Finali Tarihi Belli Oldu Fenomen Dizinin Izleyicileri .Jpg2

Sezonun son sahnesinde Ünal ailesinde çok sarsıcı, kan donduran bir olay yaşanacak gibi görünüyor. Hikayedeki sırların ortaya çıkacağı ve buna bağlı diziden bazı oyuncuların çıkacağı düşünülüyor. 
 

Editör: Tolga Çetin