Denizli FK adında açılan sosyal medya hesaplarında, Denizlispor ile görüşüldüğü ve anlaşmanın yakın olduğu açıklanmıştı. 

Denizli Büyükşehir Belediyesi Milli Maçı Dev Ekranlara Yansıtacak Denizli Büyükşehir Belediyesi Milli Maçı Dev Ekranlara Yansıtacak

Denizli'de yeni bir futbol kulübü açılması için çalışmalar yapan Denizlili genç iş adamları geçtiğimiz aylarda toplantı yapmıştı. Yapılan toplantıda olan Denizlispor eski yöneticilerinden Yavuz Cinkaya, Genç Çivril Gazetesi'ne açıklamalarda bulundu.

“Yapılan Haberler Asılsız”

Sosyal medyada Denizli FK adıyla, As Başkanları Osman Zolan'ın yerel seçimleri kaybetmesinin ardından kulübün idari ve mali haklarını devrettiği ve şu an geçici başkanın Yavuz Cinkaya olduğu açıklanmıştı. Konuyla ilgili genccivrilgazetesi.com’a açıklama yapan Yavuz Cinkaya; "Benimle herhangi bir alakası yok o hesabın. Yapılan haberler asılsızdır" ifadelerini kullandı.

Hesap Kapandı

Denizlispor'un sert şekilde cevap verdiği ve Yavuz Cinkaya ile bir bağlantısı olmadığı öğrenilen sosyal medya hesabı, bir başka haberimizde adresin adını vermemizle beraber kapandı. 
Kimin tarafından açıldığı bilinmeyen sosyal medya hesabının, herhangi bir kurumla alakalı olmadığı öğrenildi.

Editör: Atakan Göker