Yerel seçimlerden sonra binasındaki tabelaya Türkiye Cumhuriyeti ibaresini ekleyen Tavas Belediyesi, logosunu değiştirdi. Logodaki değişikliği Tavas Belediye Başkanı Kadir Tatık, sosyal medya hesabından duyurdu. Yapılan yeni değişikliğe göre logoya da Türkiye Cumhuriyeti eklendi. Eski logodaki Tavas Belediyesi yazısı ise alt kısma taşındı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP'li Belediyeleri Zam ve Yaşam Tarzı Üzerinden Eleştirdi Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP'li Belediyeleri Zam ve Yaşam Tarzı Üzerinden Eleştirdi

Tavas Belediyesi Başkanı Kadir Tatık, "Tavas Belediyemizin logosu yenilendi! Yeni logomuzun üst kısmına "Türkiye Cumhuriyeti" ibaresi eklenmiştir. Bu güncelleme ile birlikte, hem belediyemizin hem de ülkemizin değerlerini vurgulamayı hedefledik. Ulu önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün bize emaneti olan Cumhuriyeti korumak ve yücelterek gelecek nesillere miras bırakmak, en büyük görevimizdir. Bu bilinçle yaptığımız her çalışmada, Atatürk'ün ilke ve inkılaplarına bağlı kalmaya devam edeceğiz" dedi.

Editör: Haber Merkezi