AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nihat Zeybekci, Çal Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın MHP Çal Belediye Başkan adayı Fethi Akcan’a destek için Denizli’nin Çal İlçesi’ni ziyaret etti.

Akcan, seçim kampanyasının oldukça başarılı geçtiğini ve Çal’dan rekor oy beklediklerini söyledi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nihat Zeybekci, Belediye Başkanlığı makamında açıklamalarda bulurdu. Çal’ı yakından takip ettiklerini dile getiren Zeybekci, “Çallılar oyunu kimseye vermesin Çal’a versin. Daha iyi hizmet ve büyükşehir ile daha koordineli çalışma adına, kardeşliğin bozulmaması adına oyunuzu Çal’a, yani Fethi Akcan’a verin. Çal’a oy verin ki, memleketinize daha çok hizmet gelsin, maceraya girmeyin” dedi.

“Çal Milliyetçiliği Yapın”

Zeybekci, yakın zamanda genel seçim yapıldığını, ideolojik ve siyasi seçimin de genel seçim de gerçekleştirildiğini sözlerine ekleyerek, “31 Mart’ta yerel seçim yapılacak. Çallılar, aklını kullansın. Biz Ankara’da güçlüyüz. Çal’ın derdine dermanı biz buluruz. Denizli-Çal karayolu gibi yapılması gereken işler yapılacak. Tekrar ediyorum; Oyunuzu Çal’a verin boşa atmayın. Çal milliyetçiliği yapınız” diye konuştu.

Denizli Açıklanan Borçlarda da 1’inci Denizli Açıklanan Borçlarda da 1’inci

Başkan Fethi Akcan ise, Çal merkeze doğalgazın geldiğini başta Akkent, Süller, Hançalar, Selcen, İsabey, Denizler, Belevi gibi eski beldeler olmak üzere diğer mahallelere de doğalgazın ulaştırılması için gelecek dönemde seferberlik başlatacağını söyledi.

Nihat Zeybekci ve Fethi Akcan daha sonra ilçe merkezinde esnafları ziyaret edip, vatandaşlarla sohbet etti.

Editör: Haber Merkezi