Sarayköy Belediyesine ait yol süpürme ve temizlik işleri için kullanılan araç 11 ay önce bakım yapılmak için İzmir’de yetkili servise gitmişti. Bakım ücreti ödenmeyen araç yetkili servisçe el konuldu.  

Image

Konuyla ilgili açıklama yapan Denizli Sarayköy Belediyesi, “Öğrenir Öğrenmez harekete geçtik. Bu sorunu göreve geldiğimiz günden bu yana uyguladığımız tasarruf çalışmalarımız sayesinde ortadan kaldırdık. Yaptığımız tasarruf çalışmaları sonucunda belediyemizin borçlarını ödemeye çalışırken, arttırmaya çalıştığımız paraların bir kısmıyla İzmir’de alıkonan süpürme aracımızın borcunu ödedik ve Sarayköy'ümüze getirdik. 

Belediyemizden çıkacak her bir kuruşun sorumluluğunda olduğumuzun altını çizerek; ilçemizin ve vatandaşlarımızın hak ettiği hizmetleri almaları için çalışmalarımızı titizlikle sürdüreceğimizi siz kıymetli hemşerilerimizin bilgisine sunarız” ifadeleri yer aldı.  

Üretim Sorun Değil, Satış Kriz! Denizli Milletvekili Sema Silkin Ün Üreticileri Ziyaret etti Üretim Sorun Değil, Satış Kriz! Denizli Milletvekili Sema Silkin Ün Üreticileri Ziyaret etti

Muhabir: Aslıhan Kılıçelli