Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Bölgesel Amatör Lig 5. Grupta mücadele eden ve ligi 36 puanla 7. sırada tamamlayan Yeşil Çivril Belediyespor, Buldan Belediyespor arasında oynanan Bölgesel Amatör Lige yükselme-düşme karşılaşmasından 4-0’lık galibiyetle ayrılarak, 2024-2025 sezonunda Bölgesel Amatör Lig’de mücadele etmeye hak kazandı. Yeşil beyazlı takımın gollerini Furkan Kozhan, Şeref Emre Özdemir, Ulaş Tufan ve İsmet Özdemir kaydetti. Takımın başarısında önemli pay sahibi olan Şeref Emre Özdemir, karşılaşmanın ardından 2024-2025 UEFA Regions Cup Bölge Karmaları Organizasyonu için Erzurum’a gitti.

Yesil Civril Belediyesporun Golcusu Uefa Yolcusu

“Denizli’yi En İyi Şekilde Temsil Etmek İçin Elimden Geleni Yapacağım”

Erzurum’da 20-26 Mayıs tarihleri arasında yapılacak olan 2024-2025 UEFA Regions Cup Bölge Karmaları Organizasyonuna seçilen 2004 doğumlu genç oyuncu, iyi bir sezon geçirdiklerini belirterek, “Bu maça çok iyi hazırlandık. Zaten çok iyi, uyumlu bir kadromuz var. Emeğimizin karşılığını aldığımızı düşünüyorum. Rakibi küçümsemedik. Elimizden geleni yaptık. Rakibimize saygı duyduk, kazandık. Güzel bir galibiyet oldu” şeklinde konuştu.

Yesil Civril Belediyesporun Golcusu Uefa Yolcusu1

GELECEK SEZON İÇİN TRANSFER HAREKATI BAŞLADI GELECEK SEZON İÇİN TRANSFER HAREKATI BAŞLADI

Erzurum’da düzenlenen UEFA Regions Cup Bölge Karmasına seçilmesinden dolayı gururlu ve mutlu olduğunu ifade eden genç yetenek, “Erzurum’a gitmeden önce güzel bir galibiyet, moral oldu. Golümü de attım. İnşallah orada da güzel şeyler olacak. Orada Denizli’yi en iyi şekilde temsil etmek için elimden geleni yapacağım. Bana destek olan hocalarıma ve arkadaşlarıma teşekkür ederim” ifadelerinde bulundu.

Editör: Haber Merkezi