Bölgesel Amatör Lig (BAL) 23 hafta karşılaşmasında ligin iddialı takımlarından Yatağanspor’u ağırlayan Yeşil Çivril Belediyespor beklemediği bir yenilgi aldı. Geçen hafta aldığı farklı galibiyetin morali ile sahaya çıkan Yeşil beyazlı ekip sahadan 2 – 5 mağlubiyetle ayrıldı.

Penaltı Kaçıran Cristiano Ronaldo, Hüngür Hüngür Ağladı Penaltı Kaçıran Cristiano Ronaldo, Hüngür Hüngür Ağladı

Maçın başlamışıyla rakibine üstünlük kuran Yatağanspor maçın 7’nci dakikasında Cengiz Argın’ın attığı gol ile maça başladı. Maçın başında skor ve moral üstünlüğünü kuran Yatağanspor geliştirdiği ataklarda sonunda maçın 33’ncü dakikasında Furkan Karabatak ile ikinci golü buldu.

Soyunma odasına 2 – 0 üstünlük ile giden Yatağanspor ikinci yarıya tutuk başlayınca Yeşil Çivril Belediyespor maçın 57’nci dakikasında Ulaş Tufan’ın attığı gol ile skoru 2 – 1’e getirdi.

Yatağanspor Yeşil Çivril Belediyespor'a 2

Bulduğu gol ile umutlanan Yeşil Çivril Belediyespor oyunu rakibinin sahasına yıkmak isterken sahneye çıkan Gökhan Kılınç 75,86 ve 88’inci dakikalarda attığı üç gol ile takımına rahat bir nefes aldırdı.

Maçın 88’inci dakikasında skorun 5 – 1 olmasından sonra Yeşil Çivril Belediyespor geliştirdiği atağı 90+1 de Ahmet Aydın ile gole çevirince maçta skor 5 – 2 oldu.

Maç bu sonuçla tamamlanırken Yeşil Çivril Belediyespor 29 puanla yedinci sıradaki yerini korudu.