Dünyaca ünlü teknik direktör Jose Mourinho, Fenerbahçe'ye imza atmak için İstanbul'a geldi. Portekizli teknik adamı havalimanında karşılamaya gelen bir grup Fenerbahçeli taraftar, başkan Ali Koç'u alandan ayrılırken ''Aziz başkan, Fenerbahçe şampiyon'' şeklinde tezahüratlarla protesto etti. 

Mourinho'nun gelişi bile taraftarlara engel olamadı! Ali Koç'a havalimanında protesto

Fenerbahçe'de Jose Mourinho'nun gelişiyle seçim yarışı ikinci planda kaldı. Başkan Ali Koç ve beraberindeki heyet Portekizli teknik adamı imza için İstanbul'a getirdi. 61 yaşındaki çalıştırıcıyı özel helikopterle konaklayacağı otele uğurlayan Koç, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanın'dan ayrılırken sarı-lacivertli taraftarların protestosuyla karşılaştı. 

Muğla’da Araçta Başlayan Yangın Ormana Sıçradı! Muğla’da Araçta Başlayan Yangın Ormana Sıçradı!

Mourinho'yu İstanbul'a Getirdi  

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Genel Havacılık Terminali'ne inen özel uçakta Mourinho'ya Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, Fenerbahçe Sportif Direktörü Mario Branco ve Ali Koç'un seçimi kazanması durumunda bir sonraki dönemde yönetim listesinde yer alacak Acun Ilıcalı eşlik etti. Mourinho, kendisini taşıyan özel uçağın inmesinin ardından havalimanında toplanan taraftarları selamlamak için apronun dışına çıktı. Portekizli çalıştırıcı, taraftarları selamladıktan sonra havalimanına geri dönerken, kendisini kalacağı otele götürecek helikoptere bindi. 

"Azi̇z Başkan, Fenerbahçe Şampiyon” 

Ali Koç ve beraberindekiler havalimanından cipiyle ayrıldığı esnada bir grup Fenerbahçeli "Aziz başkan, Fenerbahçe şampiyon" şeklinde tezahürat yaptı. 

Editör: Aslıhan Kılıçellli