Ramazan ayı boyunca düzenli olarak mahallelerde iftar sofrası kuran Merkezefendi Belediyesi, bu kez de Sümer Mahallesi’nde iftar programı düzenledi. Binlerce vatandaşın katıldığı iftar yemeğinde konuşan Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “İlçemizdeki birlik ve beraberlik bizleri mutlu ediyor” ifadesinde bulundu.

Merkezefendi Belediyesi'nin Ramazan ayında geleneksel olarak düzenlediği mahalle iftarı programı bu kez Sümer Mahallesine kuruldu. Kurulan gönül sofralarını dolduran binlerce kişi, ezanın okunmasıyla oruçlarını hep birlikte açtı. İftar programının ardından tasavvuf müzik dinletisi ve semazen gösterisi sahnelendi.

Sumer Mahallesinde Iftar Sofrasi

Denizli’de 23 Nisan Coşkusu Özel Etkinliklerle Yaşanacak! Denizli’de 23 Nisan Coşkusu Özel Etkinliklerle Yaşanacak!

“Ramazan Ayının Maneviyatını Aynı Sofrada Yaşıyoruz”

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, iftar yemeğinde yaptığı açıklamada, “Kurduğumuz gönül sofralarında hemşehrilerimizle birlikte dualar ediyor, oruçlarımızı açıyoruz. Hemşehrilerimizle yan yana olmak, muhabbet etmek bizleri fazlasıyla mutlu ediyor. Bizler her zaman hemşehrilerimizle el ele olacağız. Allah tuttuğumuz oruçları, ettiğimiz duaları kabul etsin” dedi.

Editör: Haber Merkezi