Kurbanlıkta ‘Kapak Atmak’ Ne Demek? Kurbanlıkta ‘Kapak Atmak’ Ne Demek?

Denizli Çivril Belediyesi'nin belirli aralıklarla gerçekleştireceği, halkın istek, öneri ve şikâyetlerini Başkan Semih Dere’ye doğrudan iletilmesine olanak sağlayan ‘Halk Günü Buluşmaları’nın ilki vatandaşların yoğun katılımıyla tamamlandı.

Dere ‘Ortak Akılla Yönetim’ Dedi!

Başkan Dere, Çivril Belediyesi Ana Hizmet Binasındaki meclis toplantı salonunda buluşmalar kapsamında vatandaşları misafir etti. Toplantının açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanı Semih Dere göreve geldikleri tarihten itibaren gerçekleştirilen çalışma ve düzenlemeler ile ilgili bilgi vererek birlikte ve ortak akılla yönetimin önemine vurgu yaptı. Başkan Dere konuşmasında işlerin daha hızlı ilerlemesi ve şeffaf belediyecilik anlayışı kapsamında bu tür buluşmaların belli aralıklarla devam edeceğini söyledi.

Başkan Talimatları Verdi!

Görüşmeye gelen vatandaşlar, Başkan Semih Dere'ye göreve geldiği günden bugüne gerçekleştirilen çalışmalar için teşekkürlerini ileterek istek ve beklentilerini paylaştı. Ziyaretler sırasında vatandaşların talepleri not alındı. Vatandaşların sorunlarıyla yakından ilgilenen Başkan Semih Dere, talep ve sorunlarla ilgili olarak iletilen istekleri müdürlüklere talimatlar vererek çözüm noktasında gerekli yönlendirmeleri yaptı.İlki gerçekleştirilen Halk buluşması toplantısı karşılıklı sohbetler ve fikir alışverişleri ile devam etti. İki bölüm halinde yapılan toplantının sonunda katılımcı ve vatandaşlara teşekkür eden Başkan Dere Halkla daha sık bir araya geleceklerini belirterek “Bugün burada sizlerle bir araya gelmek, ilçemizin geleceği için çok önemli. Bu tür buluşmaları düzenli olarak gerçekleştireceğiz. İletilen her talep ve sorunu titizlikle değerlendirecek, çözüm için gerekli adımları atacağız. Hep birlikte el ele vererek ilçemizi daha güzel ve yaşanabilir bir hale getireceğiz. Sizlerin desteği ve katılımı ile bu yolda daha güçlü adımlar atacağız” dedi.

Programın sonunda Çivril Belediye Başkanı Semih Dere, etkinliğe katılan tüm vatandaşlara teşekkür ederek, Katılımcı belediyecilik anlayışıyla vatandaşların sorunlarını çözmek için var gücüyle çalışacaklarını belirtti.

Editör: Fatma Haytan