zolan

“SÖZ VERDİK YAPIYORUZ”

“SÖZ VERDİK YAPIYORUZ”

Denizli'ye kazandırılacak stat yerini açıklayan Başkan Zolan, yeni tesis yapıldıktan sonra mevcut stadın millet bahçesine dönüştürüleceği müjdesini verdi. Yeni stadın şehrin hemen yanı başında olacağını kaydeden Başkan Zolan, FIFA standartlarında..
Başkan Zolan: “Haydi Denizli, şehrine oy ver!”

Başkan Zolan: “Haydi Denizli, şehrine oy ver!”

DENİZLİ, DÜNYA KENTLERİ İLE YARIŞIYOR Dünya Doğal Hayatı Koruma Vakfı'nın düzenlediği Tek Dünya Kentleri Yarışması'nın Türkiye Şampiyonu olan Denizli Büyükşehir Belediyesi, 27 ülkeden 58 ayrı kent arasında şampiyon olmak için yarışıyor...
TARİHİ YAPILARA HAYRAN KALDI

TARİHİ YAPILARA HAYRAN KALDI

Büyükşehir, Denizli'nin tarihine sahip çıkıyor Denizli Büyükşehir Belediyesinin restore ederek yok olmaktan kurtardığı tarihi yapıları inceleyen Denizli Valisi Ali Fuat Atik, "Tarihimizin, kültürümüzün korunması, yeni nesillere aktarılması konusundaki çalışmalar beni gerçekten..
2 AYDIR SULAR AKMIYOR

2 AYDIR SULAR AKMIYOR

Karabedirler Mahallesinde vatandaşın 2 aydır yaşadığı su sorununu Eren anlattı Zolan yardıma koştu. Çivril’in Karabedirler Mahallesinde yaklaşık iki aydır sular akmıyor. Mahallenin üst noktalarında bulunan evlere su çıkmadığı için vatandaşlar ne..
1600 YIL SONRA YENİDEN

1600 YIL SONRA YENİDEN

Büyükşehir ile bir rüya daha gerçekleşiyor Anadolu'nun en büyük ve en önemli antik kentlerinden biri olan Laodikya'da 2200 yıl önce yapılan Batı Tiyatrosu'nun restorasyonu yıl sonunda tamamlanacak. Denizli Büyükşehir Belediyesinin desteğiyle..
DEMOKRASİ ZAFERİ 4. YILINDA…

DEMOKRASİ ZAFERİ 4. YILINDA…

Denizli, Türk milletinin destanlar yazdığı 15 Temmuz 2016 gecesi vatanı için kanını döken şehit ve gazilerine bir kez daha şükranlarını dile getirdi 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nün 4...
 width=