Annelerine hediye almak isteyenlerden birçoğunun ortak durağı kuyumcular oldu. Anneler Günü hediyesi olarak ise Denizli’de neredeyse her genç zarif modelleri tercih etti. 

Kuyumcularda Anneler Gunu Icin Neler Var

Baget pırlantalar, hediye için yeni bir moda haline gelse de, yılların satıcıları gençleri uyarmaktan geri kalamadı. Kuyumcular, annelerin daha gösterişli modeller sevdiğini açıkladı. 

Kuyumcularda Anneler Gunu Icin Neler Var1

Küpe Tercih Edilmiyor

Yüzük ve bileklikler hediye olarak çok tercih edildiği, annelerin de favorisi olduğu belirtilirken küpelerin ise çok nadir tercih edildiği dile getirildi. Küpelerin daha çok ihtiyaç varsa alındığı vurgulandı. 

Denizli’de Hatice Kocalar Davasında Karar Çıktı! Cezayı Ödemezse Hapis Yatacak Denizli’de Hatice Kocalar Davasında Karar Çıktı! Cezayı Ödemezse Hapis Yatacak

Kuyumcularda Anneler Gunu Icin Neler Var9

Sevgililer Günü’ne Oranla Daha Çok Satış Yapılıyor

Satış oranları karşılaştırıldığında ise kuyumcular, “Sevgililer Günü için direkt olarak hem yatırımlık hem hediyelik direkt altın alanlar olsa da, anneler günü herkes için hassas bir konu. Genelde annelere alınan hediyeyi üzerlerinde görmek istiyorlar. Bu yüzden belki de Sevgililer Günü’ne oranla Anneler Günü’nde daha fazla satışımız oluyor” bilgisini verdi.

Kuyumcularda Anneler Gunu Icin Neler Var2