Hafta başıyla beraber başlayan yukarı yöndeki hareketlenme bugün de kendini gösteriyor. İşte 21 Mayıs kripto para borsalarındaki son durum… 

Bitcoin ve Ethereum, dün yatırımcıların uzun süredir beklediği yukarı yönlü yükselişi göstermeye başladı. Söz konusu bu artış trendi bugün de devam ederken ilerleyen günlerde seyredeceği çizgi merak konusu oldu. 

Günlerdir bekleniyordu, başladı! Bitcoin ve Ethereum uçuşa geçiyor: 21 Mayıs kripto para borsalarında son durum

Aydın’da Düğün Konvoyu Can Aldı! Yorgun Mermi Bebeğe İsabet Etti Aydın’da Düğün Konvoyu Can Aldı! Yorgun Mermi Bebeğe İsabet Etti

ETHEREUM VE BİTCOİN’DE YÜKSELİŞ BAŞLADI 

Aydınlık’ta yer alan habere göre, Bitcoin Pazartesi günü 70.206 dolara yükseldi ve önceki kapanışına 3.931 dolar ekledi. Ethereum ise, azartesi günü yüzde 13,3 artışla 3.500 dolara yükseldi. 

Geçtiğimiz yılın Kasım ayından beri Ethereum, en büyük günlük artışını gösterdi. Öyle ki Pazartesi günü Ethereum, 11,35% oranında değer kazanarak 3.413,11 dolar seviyesinden işlem gördü. Söz konusu bu hareketlenme ile birlikte Ethereum piyasa değeri $378,09B oldu. toplam kripto para piyasalarındaki değerinin oranı ise %15,29 olarak kayıtlara geçti. 

Bitcoin cephesinde de yükseliş söz konusuyken Bitcoin Pazartesi günü 70.206 dolara yükseldi ve önceki kapanışına 3.931 dolar ekledi. 

Kaynak: Haber Merkezi