Hem göz kapağı ameliyatı olmak hem de cildindeki lekelerden kurtulmak isteyen bir kadın Almanya'dan İstanbul'a geldi. Gittiği klinikte bir de yüz gerdirme operasyonu için ikna edildi. Ancak kadın geçirdiği operasyonlar sonrası kabusu yaşadı

Hem göz kapağı ameliyatı olmak hem de cildindeki lekelerden kurtulmak isteyen bir kadın Almanya'dan İstanbul'a geldi. Gittiği klinikte bir de yüz gerdirme operasyonu için ikna edildi. Ancak kadın geçirdiği operasyonlar sonrası kabusu yaşadı.  

Alman iş kadını Marzena Schwarz, tanıştığı bir kadının önerisi ile estetik operasyona karar verdi. Onun önerdiği doktordan randevu aldı. Ocak ayında İstanbul'a geldi. Geçirdiği operasyon sonrası ise kabusu yaşadı.  

Marzena Schwarz, Başta sadece leke ve göz kapağı için gittim ama sonra doktor bana 'Aynı zamanda sizin yüzünüze germe yapabilirim' dedi. Bunun güvenini verdi, 'Küçük bir germe' olacak dedi. Çalışanlar ameliyat için 100 bin dolar istediler. Erken rezervasyon için de '10 bin depozit' dediler. 'Gelmezsen bu paranın tamamı gider' dediler açıklamasını yaptı. Marzena Schwarz, kliniği de görmek istedi. Koşulları tedirgin etse de doktor onu ikna etti. Schwarz, Doktora şunu sordum; güzel ve kaliteliyseniz kliniği görmek istedim. Kirli boş sade bir yer. Daha fazlasını görmek istediğimde doktor karşı çıktı. Endişelendim ama doktor 'Basit bir ameliyat' dedi, garantisini verdi dedi. 

Babasının Aldığı Hediye 16 Yaşındaki Furkan Samet’in Sonu Oldu! Babasının Aldığı Hediye 16 Yaşındaki Furkan Samet’in Sonu Oldu!

 Toplamda 100 bin dolar ödediğini söyleyen Marzena Schwarz, operasyonun ardından gözlerini uyumak için bile kapatamadı. Cildinde hasar oluştu, iş kadını şikayetçi oldu. Çünkü aynı kabusu bir başkası yaşasın istemedi. Savcılık soruşturma başlattı. Zararın tazmini için arabulucuya gidildi, taraflar anlaşamadı. Bir yandan dava süreci devam ediyor. Doktor suçlamaları kabul etmiyor. Davanın nasıl sonuçlanacağı ise merak konusu. Talihsiz kadın ise yüzünün normale dönebilmesi için başka bir hastanede yeni bir operasyona girmek zorunda kaldı. Estetik ameliyatı hayatını kararttı!  

Kaynak: Haber Merkezi