BAŞKAN VE KOMİSYON ÜYELERİ HURDAYA ÇIKAN ARAÇ VE EKİPMANLARI İNCELEDİ BAŞKAN VE KOMİSYON ÜYELERİ HURDAYA ÇIKAN ARAÇ VE EKİPMANLARI İNCELEDİ

Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım A.Ş’ den Çözüm Bekleniyor!

Ulus dolmuşları alınan karardan önce Yunusemre Caddesi boyunca geçerken, alınan yeni  karardan sonra Hasan Gönüllü Caddesi’nden başlayıp Yunusemre Caddesinin bir kısmını kullanmaya başladı. Vaziyetin böyle olması da mahallede tansiyonu yükseltti. Yunusemre Mahallesi Muhtarı Selda Karan mahalle sakinlerinden sürekli bu konuda şikâyet aldığını belirterek: “ Konuyu defalarca Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım A.Ş’ye ilettim. Bununla ilgili ivedi olarak çözüm bekliyorum. Çünkü sürekli şikâyet edilen konuların başında geliyor bu dolmuş konusu.  Tabi bunu yolların bozuk olması takip ediyor. “dedi. Yunusemre Mahallesi ‘nde,  Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım A.Ş’ den konuyla alakalı ne tür bir çözüm sunulacağı merak ediliyor.

“Sorun Çok Çözüm Yok”

Yolların bozuk ve kaldırımların yürünemeyecek kadar kötü olmasının vatandaşı zor durumda bıraktığını söyleyen Muhtar Karan: “Mahallemizde aslında şu an çok sorun var. Fakat çözümü gecikiyor. Yetkililere ilettiğim bazı sorunlara çok geç çözüm üretiliyor. Aynı Ulaşım AŞ. ’de yaşadığımız gibi.  Ulus dolmuş güzergâhının yerinin eskisi gibi çevrilmesi bu kadar zor olmamalı.” diye sitem etti.

Editör: Fatma Haytan