Türkiye’nin içinde bulunduğu ekonomik kötü gidişat pek çok kesimi derinden etkiliyor. 10 bin TL ile geçinmeye çalışan emekliler ise emekli maaşlarının en az asgari ücret tutarında yükselmesini isteyerek geçinemiyoruz diyor.  

Emeklilerden Ankara'da "geçinemiyoruz" mitingi | Independent Türkçe

Pamukkale’de Çıkan Orman Yangını 3 Saatte Kontrol Altına Alındı Pamukkale’de Çıkan Orman Yangını 3 Saatte Kontrol Altına Alındı

Emekliler yaşadıkları geçim çıkıntısını dile getirmek için, 26 Mayıs Pazar günü Ankara Tandoğan Meydanı’nda saat 14.00’da düzenlenecek ‘Büyük Emekli Mitingi’ ile bir araya gelecek. Denizli’de yaşayan binlerce emekliyi ilgilendiren konu için Denizli CHP İl Başkanlığı harekete geçti.  

CHP'den 'Büyük Emekli Mitingi' için çağrı: İstanbul'un 39 ilçesinden otobüs  kaldırılacak

Emekli Mitingi İçin Denizli’den Araç Kalkacak Mı? 

26 Mayıs Pazar günü Ankara Tandoğan Meydanı’nda saat 14.00’da düzenlenecek ‘Büyük Emekli Mitingi’ için Denizli CHP İl Başkanlığı harekete geçti. Denizli’de yaşayan emekliler, Denizli CHP İl Başkanlığı’nın kaldıracağı araçlarla emekli mitingine gidebilecek. Denizli Otogarının üst tarafında bulunan CHP Denizli eski il binasından kalkacak olan araçlar için öncelikle 0258 265 61 01 numarasını arayarak isim yazdırılması gerekiyor.  

Muhabir: Aslıhan Kılıçelli