Denizli’nin Pamukkale ilçesine bağlı Asmalıevler Mahallesinde meydana gelen olay, Denizli’yi ayağa kaldırdı. Pamukkale Üniversitesinde okuyan 20 yaşındaki S.Y., pencereden kendisini izleyen bir kişiyi görünce paniğe kapılarak, durumu ailesine haber verdi. Yaşadığı sorunla ilgili apart sahibinden yardım isteyen genç kız, güvenlik kameralarının incelenmesi sonrasında karşılaştığı manzara karşısında şok oldu. Şüphelinin yaklaşık 2 ay boyunca hemen hemen her gece, pencerenin önüne gelerek perdede kalan boşluktan genç kızın odasını izlediği tespit edildi. Güvenlik kamerası kayıtlarını ev sahibiyle birlikte karakola teslim eden genç kız, korkusundan uyuyamaz hale geldiği röntgenciden şikayetçi oldu. Yaşadığı travma nedeniyle kaldığı evde rahat bir şekilde barınamaz hale gelen S.Y., çareyi evden taşınmakta buldu. Kamera kayıtlarından eşkâli belirlenen şüphelinin yakalanması için çalışma başlatıldı.

Denizlideki Rontgenci Olayinda Yeni Gelisme

4 Gündür Kayıp Olan Musa Güdücü’nün Cansız Bedeni Ormanda Bulundu! 4 Gündür Kayıp Olan Musa Güdücü’nün Cansız Bedeni Ormanda Bulundu!

Görevinden El Çektirildi

Şüpheli şahsın yakalanması için çalışma başlatan emniyet ekipleri, kamera kayıtlarının titizlikle incelenmesi sonucu tacizcinin 30 yıllık mesleki geçmişi olan ve halen bir kamu kurumunda güvenlik müdürlüğü görevini yürüten C.G. olduğunu tespit etti. Polis ekiplerinin sabaha karşı düzenlediği operasyonda evinde gözaltına alınan şüpheli, emniyette ifadesinin alınmasının ardından adli makamlara sevk edildi. Nöbetçi mahkeme tarafından adli kontrolle serbest bırakılan C.G.’nin, soruşturma tamamlanıncaya kadar idari görevinden uzaklaştırıldığı öğrenildi.

Editör: Haber Merkezi