GÜRPINAR’LI KADINLAR 1000 KİŞİLİK AŞURE KAYNATTI GÜRPINAR’LI KADINLAR 1000 KİŞİLİK AŞURE KAYNATTI

Denizli'nin Merkezefendi ilçesine bağlı Şirinköy Mahallesi'nin bir kısmında internet altyapısı olmadığı için vatandaşlar isyan ediyor.

''Yıllardır İnternet Yok, Orta Çağ'da Yaşıyoruz Sanki''

Şirinköy Mahallesi 12218 Sokak'ta oturan bir vatandaş mahallede internetin olmaması nedeniyle isyanını dile getirdi. Mahalle sakini yıllardır internetin olmadığını belirterek, '' Orta Çağ'da yaşıyoruz sanki, akşam oturup internetten bir film açayım diyorum ama yok olmuyor. Oyuna gireyim diyorum gecikmeden dolayı onu da yapamıyorum. Burada telefon bile zor çekiyor, mahallenin bir kısmında internet var olmayanlar da taşınabilir internet alarak zor zahmet dünyayla bağlantı kurmaya çalışıyor. Yetkililerden yardım bekliyoruz.'' dedi

''Merkezefendi Belediyesine Kaç Kere Söyledik Çözüm Yok''

İnternet erişimi alamayan mahalle sakini sorunu bildirdiğini belirtirken, '' Belediyeye kaç kere söyledik ama çözüm yok. Belediyeye gidiyorum internet firmasına gidin diyorlar, firmaya gidiyorum onlardan çözüm yok. Ne yapacağımızı bilmiyoruz gerçekten. En son kazma kürek alıp kendimiz altyapı kablosu çekeceğiz herhalde.'' ifadelerini kullandı.