Denizli Büyükşehir Belediye Konservatuarı Çocuk Korosu ve Orkestrası, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında bir ilki gerçekleştirerek iki muhteşem konsere imza atacak.

Denizli Büyükşehir Belediye Konservatuarı Çocuk Korosu ve Orkestrası etkinlikler kapsamında ilk olarak 20 Nisan Cumartesi günü saat 20.00’de Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde “Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” konseri ile sahne alacak. Çocuklar, tüm Denizlililerin davetli olduğu ücretsiz konserde birbirinden güzel şarkılar seslendirecek. İkinci konser ise 23 Nisan Salı günü saat 20.00’de Pamukkale Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenecek. Burada, Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası (CSO) ve Denizli Devlet Okulları Çocuk Koroları’nda yer alan 1600 çocuk “Haydi Çocuklar Birlikte Şarkı Söyleyelim” konserinde sahne alacak. Konseri Şef Cemi’i Can Deliorman yönetecek.

Thumbnail Konser Programları (2)

Başkan Çavuşoğlu Çocukları Ziyaret Etti, Başarılar Diledi

DÜNYA DEĞİŞİM GÜNÜ 7 TEMMUZ’DA KUTLANACAK! DÜNYA DEĞİŞİM GÜNÜ 7 TEMMUZ’DA KUTLANACAK!

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, 23 Nisan kutlamaları kapsamında iki muhteşem konsere hazırlanan Denizli Büyükşehir Belediye Konservatuarı Çocuk Korosu ve Orkestrası’nı ziyaret etti. Denizli Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkanvekili Ali Marım’ın da eşlik ettiği ziyarette, bir süre çalışmaları dinleyen Başkan Çavuşoğlu çocuklara başarılar dileyerek, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Denizli’de coşku içinde kutlayacaklarını belirtti.

Thumbnail Konser Programları (1)

Editör: Haber Merkezi