İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, İZFAŞ tarafından düzenlenen doğal taş sektörünün en büyük küresel buluşması Marble İzmir Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı, bu yıl 29. kez gerçekleşti. Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, 17 - 20 Nisan tarihleri arasında düzenlenen Marble İzmir’de yer alan Denizlili firmaları yalnız bırakmadı.

Marble İzmir Uluslararası Doğal Taş ve Teknolojileri Fuarının doğal taş sektörü için önemini vurgulayan DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, “El birliğiyle Denizli'mizi güçlendirecek ve çok daha iyi yerlere taşıyacağız. Her daim sektörlerimizin yanındayız. DTO Yönetimi olarak ihracatçı mermer ve travertencilerimiz ile makinacılarımızı Marble İzmir’de yalnız bırakmadık. 29. Marble İzmir Uluslararası Doğal Taş ve Teknolojileri Fuarı'ndaki üyelerimizi ziyaret ettik. Kendilerini dinledik. Sektörümüz ve fuarla ilgili fikir alışverişinde bulunduk. Sektördeki dünyanın en önemli ve en büyük organizasyonlardan biri olan Fuar İzmir'deki 29. Marble İzmir Uluslararası Doğal Taş ve Teknolojileri Fuarı'nda stant açan üyelerimizin bu güzel organizasyonda faydalı görüşmeler gerçekleştirmelerini ve kazançlı bir yıl geçirmelerini diliyoruz. Marble İzmir Uluslararası Doğal Taş ve Teknolojileri Fuarı'nda yer alan ihracatçılarımız, ülkemizin ve dünyanın çeşitli bölgelerinden Fuar İzmir'e gelen sektörün profesyonelleriyle gerçekleştirdikleri ticari görüşmelerle, Denizli ve ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyorlar” dedi.

Denizli Markalarina Marble Izmirde Yogun Ilgi1

Emekli promosyonları zamlandı: Banka banka liste açıklandı Emekli promosyonları zamlandı: Banka banka liste açıklandı

“Sektörlerimiz İçin Çalışmaya Devam Edeceğiz"

Marble İzmir’de görücüye çıkan Denizli ürünlerinin büyük ilgi gördüğüne işaret eden DTO Başkanı Erdoğan, “Fuar İzmir'deki 29. Marble İzmir Uluslararası Doğal Taş ve Teknolojileri Fuarında yer alan üyelerimiz gerek ürünleri gerekse makina ve stantlarıyla sektördeki yabancı ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. Çok iyi bir hazırlıkla Denizli'mizi ve sektörlerini en güzel şekilde temsil ettiler. Biz de bu özverili çalışmaları için kendilerine teşekkür ederiz. Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarındaki doğal taş ve teknolojileri yatırımcıları ile ihracatçılarını, müşterileri ile buluşturan Marble İzmir'de Denizli’mizi en iyi şekilde temsil eden üyelerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Bizi fuardaki ziyaretlerimizde yalnız bırakmayarak desteklerini esirgemeyen, üyelerimizi dinleyen önceki dönem Ekonomi Bakanımız, AK Parti Ekonomi İşleri Başkanı ve Genel Başkan Yardımcımız Nihat Zeybekci'ye ilgi ve nezaketinden dolayı teşekkür ederiz. El birliğiyle Denizli'miz ve sektörlerimiz için çalışmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Editör: Haber Merkezi