İliç Maden Facianın Araştırılması İçin Denizli Vekili Alanda Olacak İliç Maden Facianın Araştırılması İçin Denizli Vekili Alanda Olacak

Denizli Barosu yarın gerçekleşecek olan yerel seçimler için kolları sıvadı. Baro, ihbar hattı üzerinden gelen şikâyetleri değerlendirecek ve gerekirse müdahil olacak.  

0 505 923 77 76 numaralı telefon hattı üzerinden vatandaşlar Denizli Barosu’na şikayetleri ve usulsüzlükleri ihbar edebilecek. Denizli Barosu’nun sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada ise şu ifadeler yer aldı; "31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimler için özgür, adil ve demokratik ortamda yapılabilmesi için, Denizli Barosunda, Seçim Hukuku ve Güvenliği Merkezi oluşturulmuştur. Bu merkeze, Denizli Barosu Yönetim Kurulu Üyelerimizin tamamı ve müracaat eden meslektaşlarımız görevlendirilmiştir. Seçimle ilgili yaşanabilecek olumsuzluklara karşı, anında müdahale edebilmek ve vatandaşlarımızdan gelecek her türlü ihbar ve şikayetin raporlandırılması ve değerlendirilmesi ve gereğinin yapılması amacıyla bir danışma hattı tesis edilmiştir. 
Bu danışma hattımızdan; siyasi parti temsilcileri başta olmak üzere, vatandaşların karşılaştığı sorunun giderilmesi için bağlantı kurulabilecektir. 31 Mart 2024 tarihinde açık olacak bu danışma hattında seçmenlerimizin soruları da yanıtlanacaktır. 
0 505 923 77 76 numaralı telefon hattından tüm yurttaşlarımız Denizli Barosu'na ulaşabilecektir." 

Muhabir: Aslıhan Kılıçelli