Farklı renklerdeki ojeler için Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bu ojeler ne? Ojelerin modeli acayip... Ne yapacağım ben şimdi; ben mi rüyadayım?" sözleriyle şaşkınlığını ifade etti. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, partisinin grup toplantısının ardından Meclis'ten çıkmaya hazırlandığı sırada, bir gazeteciyle arasında geçen diyalog gülümseten anlara sahne oldu. 

Erdoğan'dan Soru Soran Muhabire Gülümseten İltifat 

Gazeteci Rüya Akkuş, kalabalığın içinden sıyrılarak Erdoğan'a mikrofon uzattı ve "Kısa bir sorumuz olacaktı" dedi. Erdoğan ise muhabirin soruyu sormasına fırsat vermeden Rüya Akkuş'a "Bu ojeler ne? Ojelerin modeli acayip... Ne yapacağım ben şimdi; ben mi rüyadayım?" dedi. 

Belediye Başkanı Semih Dere İkinci Buluşma İçin Mahallerde Belediye Başkanı Semih Dere İkinci Buluşma İçin Mahallerde

"Hanımlara Her Şey Yakışıyor" 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu sözlerinin ardından, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'e dönerek, "Parti sözcüsü olarak bir değerlendirme alalım" dedi. Ömer Çelik ise "Hanımlara her şey yakışıyor" yanıtını vererek gülümsedi. 

Muhabirden Erdoğan'a "Yaza Hazırlık" Yanıtı 

O anlarda şaşıran muhabir ise "Efendim yaza hazırlık" cevabını verdi. Yaşanan bu diyalog gülüşmelere neden oldu. Akkuş ise bu muhabbetin ardından Erdoğan'a sorularını yöneltti. Yaşanan o ilginç anlardan geriye ise kameralara yansıyan bu görüntüler kaldı. 

Editör: Haber Merkezi