Çivril’de iş dünyasının tanınmış isimlerinden Hasan Murat Bulut ile başarılı avukat Rabi Nur Türk, düzenlenen görkemli bir törenle evlendi. Çivril'in önde gelen iş insanları ve siyasetçilerin de katıldığı düğün, kalabalık bir davetli grubunu ağırladı.

Çivril’de Genç İş İnsanı İle Başarılı Avukat Dünya Evine Girdi

ÇAL BAĞ YOLU KÜLTÜR ROTASI PROJESİ GEKA’NIN DESTEĞİYLE TAMAMLANDI. ÇAL BAĞ YOLU KÜLTÜR ROTASI PROJESİ GEKA’NIN DESTEĞİYLE TAMAMLANDI.

Düğün, 23 Haziran 2024 Pazar günü, saat 20.00'de İnci Garden Delux Düğün Salonu'nda yemekli olarak gerçekleştirildi. Aynı gün saat 13.30'da konvoy eşliğinde yapılan gelin alma töreni, renkli anlara sahne oldu. Oğlan evinde 23 Haziran 2024 Pazar günü saat 11.30'da verilen yemekle başlayan etkinlikler, Çivril'de büyük ilgi gördü.

Çivril’de Genç İş İnsanı İle Başarılı Avukat Dünya Evine Girdi1

Düğün öncesi, 22 Haziran 2024 Cumartesi günü saat 20.00'de Yukarı Mahalle Ertuğrulgazi Caddesi adresinde bulunan kız evinde yemek verildi. Yemekten sonra düzenlenen müzikli eğlence ve kına gecesi ile gelin ve arkadaşları, gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlendi.

Hasan Murat Bulut ve Rabi Nur Türk'ü bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayan tüm davetliler, genç çiftin mutluluğunu paylaştılar.