Denizli Büyükşehir Belediyesinin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın kentte coşku içinde kutlanması için düzenlediği Gençlik Konserleri hız kesmeden devam ediyor. Denizli’nin Merkezefendi ilçesinde bulunan Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Meska Hacı Ahmet Paralı İlköğretim Okulu’nda düzenlenen konserde, Denizli’nin sevilen müzik gruplarından Dar Sokak sahne aldı.

Cavusoglu Denizlili Genclerle Birlikte Parla Marsini Soyledi

Birbirinden güzel eserlerin seslendirildiği konsere yoğun ilgi gösteren vatandaşlar, bayram sevincini hep birlikte özel anlar eşliğinde yaşadı. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, vatandaşlarla birlikte Türk bayrakları sallayarak ve 100. Yıl Marşı Parla’yı söyleyerek hemşehrilerinin bayram coşkusuna ortak oldu.

Cavusoglu Denizlili Genclerle Birlikte Parla Marsini Soyledi1

Umudun Büyüdüğü Denizli

Bayramın, artık Denizli'nin her sokağında kutlanacağını belirten Başkan Çavuşoğlu, “Sadece bir kesimin değil Denizli’nin tamamının bayramı bayram olarak yaşadığı günlerde hep beraber olalım, istedik. Yarınlarımızda umudun büyüdüğü, çocuklarımızın artık yatağa aç girmediği, annelerimizin çocuklarını evlerinden uğurlarken ‘acaba ne yer, ne içer’ diye düşünmediği bir Denizli’yi kurmak için yola çıktık. Hep beraber, huzurlu olabileceğimiz, sosyal denge içerisindeki bir şehri beraber inşa edeceğiz” şeklinde konuştu.

Cavusoglu Denizlili Genclerle Birlikte Parla Marsini Soyledi2

Fatura Vatandaşa Kesilmeye Devam Ediyor Fatura Vatandaşa Kesilmeye Devam Ediyor

Gençlik Konserleri Devam Ediyor

Gençlik Konserleri kapsamında; Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuar sanatçısı Ahmet Algün, 17 Mayıs Cuma günü saat 21.00’da Fatih Mahallesi Adil Demireren Mustafa Musoğlu İlköğretim Okulu’nda; Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuar sanatçısı Işıl Koç, 18 Mayıs Cumartesi günü saat 21.00’da  Akvadi TOKİ Pazar Yeri’nde; Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden Göksel ise 19 Mayıs’ta 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı’nda sahne alacak.

Editör: Haber Merkezi