Olay, Manisa’nın Salihli ilçesinde meydana geldi. Alınan bilgiye göre, boşandığı eski eşi 32 yaşındaki Nagihan Can’ın annesi ile birlikte yaşadığı eve gelen Aytunç Ç. (34), henüz belirlenemeyen bir nedenle eski eşi ile tartışmaya başladı. Tartışmanın alevlendiği olayda Aytunç Ç., eski eşini bıçaklamaya başladı. Şahıs, bu sırada araya girmeye çalışan eski kayınbiraderi İbrahim Can (39) ile eski kayınvalidesi Fatma Can’ı (62) da bıçakladı. Evden kaçmaya çalışan Fatma Can’ın peşinden giderek bıçaklamaya devam eden Aytunç Ç., daha sonra olay yerinden kaçtı.

Bosandigi Esini Eski Kayinvalidesi Ve Kayinbiraderini Bicaklayarak Oldurdu

Suç Aletiyle Yakalandı!

Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen sağlık ekiplerince hastaneye kaldırılan Nagihan Can ile ağabeyi İbrahim Can hastanede, kayınvalide Fatma Can ise evinin yanında bulunan bir iş yerinde hayatını kaybetti. 3 kişiyi öldüren Aytunç Ç., huzurevi yakınlarında suç aleti bıçakla birlikte yakalandı.

16 Yaşındaki Çocuğun Hayatını Kaybettiği Olayla İlgili Yeni Gelişme 16 Yaşındaki Çocuğun Hayatını Kaybettiği Olayla İlgili Yeni Gelişme

Salihli Cumhuriyet Başsavcılığı olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.

Editör: Haber Merkezi