TOKİ'nin İstanbul'daki hizmet binası ve Holiday Inn Otel, önemli bir etkinliğe ev sahipliği yapacak. Bu etkinlik, yatırımcılar için bir buluşma noktası olacak ve arsa satışıyla ilgili detayları öğrenmelerine imkan tanıyacak.

18-32 yaş arası artık para ödemeyecek: Ücretsiz olacağı açıklandı 18-32 yaş arası artık para ödemeyecek: Ücretsiz olacağı açıklandı

KDV indirimli arsalar, yatırımcılara cazip koşullar altında sunuluyor. Yüzde 25'lik bir peşinatla başlayan satışlar 48 aya varan taksit seçenekleriyle devam ediyor. Böylece arsa yatırımı yapmak isteyenler için finansal esneklik sağlanıyor.

İstanbul, Ankara ve İzmir gibi metropollerdeki 391 arsa, bir açık artırma yöntemiyle alıcı bulacak. Açık artırma, 8 ve 9 Mayıs 2024 tarihlerinde, sabah 10:30'da başlayacak. İlgilenen alıcıların Halk Bankası aracılığıyla belirlenen teminat miktarlarını yatırmaları gerekecek.

TOKİ'nin İstanbul'daki hizmet binası ve Holiday Inn Otel, bu önemli etkinliğe ev sahipliği yapacak. Arsalar hakkında bilgi almak ve teklifte bulunmak isteyen bireyler, "www.emlakmuzayede.com.tr" web sitesini ziyaret edebilirler. Bu özel satıştan faydalanmak isteyenlerin belirtilen süre içerisinde başvurularını tamamlamaları gerekiyor.

TOKİ'nin resmi internet sitesi ve "www.emlakmuzayede.com.tr", başvuru için gerekli belgeler ve ödeme planları hakkında detaylı bilgi sunuyor. Başvuru süreci boyunca belirtilen adımların dikkatle izlenmesi işlemlerin hızlı ve sorunsuz ilerlemesini sağlayacak. Ek olarak taksitlendirme seçenekleri ve ödeme planları ile ilgili daha fazla bilgi için yetkililere danışabilirsiniz.

Kaynak: HABER MERKEZİ