Milletvekili Karaca’dan Bakan Tunç'a 'Diamond Tema' Tepkisi Milletvekili Karaca’dan Bakan Tunç'a 'Diamond Tema' Tepkisi

Tavas Belediye Başkanı Kadir Tatık, sosyal medyadan kendisine çağrıda bulunarak oyuncak kepçe isteyen özel birey Veli Dinler’in talebini cevapsız bırakmadı. Başkan Tatık Veli’ye hediyesini kendi elinden verdi.  

A W217902 02
 

Denizli’nin Tavas ilçesinde yaşayan özel gereksinimli birey Veli Dinler, sosyal medyadan CHP’li Tavas Belediye Başkanı Kadir Tatık’a seslenerek, kedisinden oyuncak kepçe istedi. Özel bireyin çağrısına kayıtsız kalmayan Başkan Tatık, istediği kepçeyi Veli Dinler’e hediye etti. Üzerinde “Veli Dinler” yazan kepçeyi bizzat evine kadar giderek kendi elleriyle teslim eden Başkan Tatık ile Veli arasında yaşanan diyaloglar sosyal medyada büyük beğeni topladı. Örnek davranışıyla özel birey ve ailenin yüzünü güldüren Başkan Tatık’ın duyarlılığı izleyenlerin duygulanmasına neden oldu.

 

A W217902 05
 
İkili arasında geçen diyalog ve özel birey Veli Dinler’in yaşadığı mutluluğu renkli görüntüler ortaya çıkardı. Başkan Tatık, “Bunu sana aldım. Kepçe istiyordun. Bak ne yazmışlar buraya. Veli Dinler yazıyor gördün mü” diye sorunca, özel birey Veli ise “Tavas Belediyesi yazıyor. Aynı Mahmutlarınkine benziyor” ifaderiyle Başkan Tatık’a cevap verdi.

 
 


“Veli’nin İsteğini Yerine Getirdik” 

 
Yaşadığı duygu dolu anları sosyal medya hesabından paylaşan Tavas Belediye Başkanı Tatık, yaşanan anların yer aldığı görüntünün altına “Veli’nin isteğini yerine getirdik. İnsanların mutluluğu, en çok da güldüğü zaman anlaşılır. Bir kişinin yüzünde gülümsemeye neden olmak tarifi imkansız mutluluk verici bir kaynaktır” notuyla paylaştı. 

Kaynak: Haber Merkezi