Bölgesel Amatör Lig (BAL) 5. grupta mücadele eden Yeşil Çivril Belediyespor, Buldanspor ile play out maçına çıkacak. BAL’da devam ya da tamam maçı olacak 90 dakika, 18 Mayıs Cumartesi günü Denizli Atatürk Stadı’nda oynanacak.

Lig sonunda 26 maçta topladığı 36 puan ile il sıralamasında Sarayköyspor’un ardından ikinci olan Yeşil Çivril Belediyespor, gelecek sezon için Birinci Amatör Lig şampiyonu Buldanspor ile play out maçına çıkacak. Geçen sezon çıktığı BAL’da devam etmek isteyen Yeşil Çivril Belediyespor, maç için hazırlıklarını tamamlarken, yönetim ve futbolcular, taraftar desteğinin önemine vurgu yaparak hafta sonu Çivrillileri Atatürk Stadı’nda oynanacak maça davet etti.

Yesil Civrilin Kaderi Cumartesi Gunu Belli Oluyor Takimini Yalniz Birakma2

Yeşil Çivril Belediyespor Sezonun En Büyük Desteğini İstiyor

Kulübün Sosyal Paylaşım sitesindeki sayfasından yapılan davette “Yeşil Çivril Belediyespor’umuz Tarihinde ilk defa katıldığı Bölgesel Amatör Lig’de 5. Grubu 36 puan ile 7. sırada tamamlamıştır.   Bölgesel Amatör Lig Statüsü gereği yerel sıralamayı ikinci sırada bitiren Yeşil Çivril Belediyespor’umuz, Bölgesel Amatör Lig Play Out maçı oynamaya hak kazandı. Takımımız Süper Amatör Lig Play Off Grubu’nu ikinci sırada tamamlayan Buldan Belediyespor ile eşleşti. Yeşil Çivril Belediyespor’umuz 18 Mayıs Cumartesi Günü Saat: 19.00’da Denizli Atatürk Stadyumunda oynanacak olan son 90 dakikan da galip ayrıldığı takdirde 2024-2025 sezonunda da ilimizi temsilen Bölgesel Amatör Ligi’nde mücadele etme hakkı kazanmış olacaktır. Haydi, Çivril bu önemli maçta takımını yalnız bırakma!” ifadelerine yer verildi.

Aziz Yıldırım'dan Londra Çıkarması: Mouirinho İle Görüşecek! Aziz Yıldırım'dan Londra Çıkarması: Mouirinho İle Görüşecek!

Yesil Civrilin Kaderi Cumartesi Gunu Belli Oluyor Takimini Yalniz Birakma

Açıklamada maça kimlikle giriş yapılabileceği ifade edilirken, Passolig şartının olmadığı belirtildi.

Tek maç olarak oynanacak olan maç, berabere biterse 15 er dakikalık uzatma bölümü oynanacak. Uzatmada da eşitlik bozulmazsa penaltı atışları yapılacak ve BAL’da Denizli’yi temsil edecek takımı penaltı sonuçları belirleyecek.

Editör: Ali İhsan Sivrikaya