ÖZKAN VE DERE MİLLİ MAÇI ÇİVRİLLİLERLE İZLEDİ ÖZKAN VE DERE MİLLİ MAÇI ÇİVRİLLİLERLE İZLEDİ

BAL mücadelesi veren Yeşil Çivril Belediyespor ile Buldan Belediyespor Denizli Atatürk Stadında karşı karşıya geldi. Her iki takım içinde büyük önem taşıyan maçta gülen taraf Yeşil Çivril Belediyespor oldu.

2023 – 2024 sezonunda BAL 5’inci grupta Denizli temsil eden ve lig sonunda il sıralamasında ikinci sırada yer alan Yeşil Çivril Belediyespor Buldan Belediyespor ile Play Out maçına çıktı. Denizli Atatürk Stadında 19.00’da başlayan mücadelede rakibine üstünlük kuran Yeşil Çivril Belediyespor 13’üncü dakikada Furkan Kozhan’ın attığı gol ile 1 – 0 öne geçti.

Whatsapp Görsel 2024 05 18 Saat 21.43.21 49833F42

Golden sonra daha rahat ve atak bir oyun ortaya koyan Yeşil Çivril Belediyespor geliştirdiği ataklar sonucunda 36’ınci dakikada Şeref Emre Özdemir’in ayağından bulduğu gol ile skoru 2 - 0 yaptı. 2 – 0’dan sonra oyunun hakimiyetini eline alan Yeşil Çivril Belediyespor ilk yarının uzatma dakikalarında Ulaş Tufan’ın attığı gol ile soyunma odasına 3 – 0 üstünlükle gitti.

İkinci yarıya ilk yarıda yakaladığı skor üstünlüğü ile başlayan Yeşil Çivril Belediyespor oyunun hakimiyetini eline alarak rakibini sahasına hapsetti. Geliştirdiği ataklarla skoru arttırmaya çalışan Yeşil Çivril Belediye spor 87’inci dakikada geliştirdiği atakta İsmet Özkan’ın attığı gol ile maçın soncunu belirledi.

Maç 4 – 0 Yeşil Çivril Belediyespor’un üstünlüğü ile sona ererken Yeşil Çivril Belediyesporlu oyuncular galibiyeti trübünde takımlarını yalnız bırakmayan seyircisi ile kutladı.

Buldan Belediyespor Yeşil Çivril Belediyespor maçını Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, Buldan Belediye Başkanı Mehmet Orpak, Çivril Kaymakamı Hasan Akbulut, Çivril Belediye Başkanı Semih Dere birlikte izledi.

Editör: Haber Merkezi