''Madde Bağımlılığına Hayır Spora Evet''  Çivril'de Final Oynanacak ''Madde Bağımlılığına Hayır Spora Evet'' Çivril'de Final Oynanacak

Trendyol Süper Lig'in 35'inci haftasında Konyaspor ile karşılaşan Fenerbahçe, deplasmandan galibiyet alamadı. Şampiyonluk yarışında şansının çoğunu harcayan Fenerbahçe'ye eleştiriler çığ gibi büyüyor. 

Bir televizyon programında yorumculuk yapan eski hakem Ahmet Çakar, İsmail Kartal ve Fenerbahçeli futbolcuları sert eleştirdi. İsmail Kartal döneminin bittiğini söyleyen Ahmet Çakar; "Çok sevdiğim bir insan olmasına rağmen, Fenerbahçe'de İsmail Kartal dönemi bitmiştir. Okan Buruk, Fatih Terim, Şenol Güneş ve Sergen Yalçın'ın kenarda nasıl durduklarını hatırlıyor musunuz? Konyaspor'un attığı golün ofsayt olduğunu gördüm ama bir Fenerbahçeli futbolcu elini kaldırmıyor. Fenerbahçe takımı inanılmaz ruhsuz! Biraz Dusan Tadic! İhale İsmail Kartal'a kalacak. At çok iyi ama jokey kötü! At kaybetti. Bu takım güzel maçlar oynadı diyenler olabilir. Kötü jokey ile iyi gidebilirsin ama son dönemeçte öne geçmen lazım" ifadelerini kullandı.

Editör: Atakan Göker