Çivril Devlet Hastanesinde uzun yıllar görev yapan Laboratuvar teknisyeni Ahmet Kocabaş ile hemşire Emine Aygürler’in kızı Gökçe Kocabaş işyerini açtı.

Çivril’e Yeni Eczane

Hastane caddesi üzerinde Çivril Devlet Hastanesi karşısında açılan işyerinin açılışı çok sayıda davetli ve misafirin katılımı ile gerçekleşti. İlçe müftüsü Muhammed Çörekçi açışı öncesi yaptığı konuşmada işyerinin Gökçe Kocabaş başta olmak üzere Çivril’e hayırlı olması temennisinde bulundu. İlçe Müftüsü Muhammed Çörekçi’nin yaptığı duanın ardından işyerinin kurdelesi Eczacı Gökçe Kocabaş ve Denizli Eczacılar Odası Başkanı Eczacı Hasan Hazer tarafından kesildi.

Çivril’e Yeni Eczane 2

Denizli’de Karma Fotoğraf Şöleni Denizli’de Karma Fotoğraf Şöleni

Açılış sonrası kısa bir konuşma yapan Eczacı Gökçe Kocabaş, işyerini açmaktan mutlu olduğunu belirterek katılanlara ve davetlilere teşekkür etti.

Çivril’e Yeni Eczane 3

Açılışa, Çivril Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Gürol Mutlu, Çivril Ziraat Odası Başkanı Mehmet Özkul, Çivril Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Zeki Karahan, Denizli Eczacılar Odası Başkanı Hasan Hazer ile Çivril ve Denizli’de faaliyet gösteren Eczane sahipleri ve çalışanları ile Çivril devlet Hastanesi personeli ve çok sayıda davetli katıldı.