Denizli CHP’nin Nabzı Kale ve Tavas'ta Milletvekillerinden Önemli Ziyaret Denizli CHP’nin Nabzı Kale ve Tavas'ta Milletvekillerinden Önemli Ziyaret

31 Mart Yerel Seçimlerine AK Parti’nin Denizli Büyükşehir Belediye başkan adayı olarak katılan Osman Zolan, resmileşmeyen seçim sonuçlarına göre seçimi, CHP adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu’na kaybetti. Seçimden sonra söyleyecekleri merak konusu olan Osman Zolan, sosyal medya hesaplarından konu hakkında değerlendirmelerde bulunduğu bir video paylaştı.   

Zolannn

"Görevim Tamamlandı"

Yapmış olduğu konuşmada, Denizli’nin dününü ve bugününü değerlendiren Osman Zolan,“Denizli’mize birçok güzellikler inşa ettik. Girişleriyle, çıkışlarıyla, köprülü kavşaklarıyla, spor alanlarıyla, altyapısıyla, üst yapısıyla şehrimizin 616 mahallesine hizmet götürdük. Siz bana yetki vermemiş olsaydınız bunların hiçbirini yapamazdım. Bu Pazar, sandığa giderek iradenizi ortaya koydunuz. Sandığa giden hemşehrilerimize çok teşekkür ediyorum. Tabii, sandık sonucu, benim görevimin tamamlanması şeklinde tecelli etti. Ve bu karara ben saygı duyuyorum. Tartışmadan, eleştirmeden, başıma taç ediyorum. Sizin vermiş olduğunuz kararla geldik, sizin vermiş olduğunuz kararla görevimiz sona eriyor. Sizlere hizmet etmenin onuruna kavuştum. Pazar günkü verilen kararla yeni seçilen belediye başkanımız Bülent Nuri Çavuşoğlu’nu, ilçe belediye başkanlarımızı, muhtarlarımızı, tüm seçilenleri tebrik ediyorum. Allah’ım başarılı eylesin. Denizli’mizin yarını, bugününden daha güzel olsun. Ben, Denizli’mizde sizlerle beraber olacağım. Sizlere çok teşekkür ediyorum. Hepiniz Allah’a emanet olun!” ifadelerinde bulundu.

Editör: Ali İhsan Sivrikaya