Olay, İzmir’in Gaziemir ilçesine bağlı Aktepe Mahallesinde meydana geldi. Alınan bilgiye göre, M.D. ismindeki bir baba, evinde 21 yaşındaki oğlu Ahmet Doğanoğlu ile tartışmaya başladı. Tartışmanın ilerlemesiyle M.D., mutfaktan aldığı ekmek bıçağı ile oğlu Ahmet Doğanoğlu’nu göğüs, karın ve bacak kısmından yaraladı. Daha sonra yakınlarda bulunan kahvehaneye kaçtı. Sesleri duyan vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.

Once Oglunu Bicakladi Sonra Kendini Tuvalete Kilitledi1

Manisa'da Orman Yangını Başladı: 2 Mahalle Boşaltılıyor Manisa'da Orman Yangını Başladı: 2 Mahalle Boşaltılıyor

Saklandığı Kahvehanede Kendini Tuvalete Kilitledi

Yerde yaralı olarak yatan Ahmet Doğanoğlu, sağlık ekiplerinin ilk kontrolü sonrasında ambulansa bindirilerek hastaneye kaldırıldı. Polis ekipleri baba M.D.’nin, olay yerinden kaçıp saklandığı kahvehaneye gitti. Orada ekipleri gören M.D., kendini tuvalete kilitledi. Ekipler, tuvalet kapısını zorlayarak açtı ve şüpheli M.D’yi olayda kullandığı 1 adet ekmek bıçağı ile yakaladı.

Tartışma Sebebi Köpekmiş

Şüpheli baba M.D., ifadesinde çocuğu ile sürekli kavga halinde olduğunu, bugün eve köpek getirdiği için kavga ettiklerini ve mutfaktan aldığı bıçakla oğlunu yaraladığını söyledi.

Öte yandan ağır yaralanan Ahmet Doğanoğlu, kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Kaynak: Haber Merkezi