Şanlıurfa'da özel bir kursta eğitim alan LGS öğrencisi kız çocuğuna onur kırıcı bir harekette bulunuldu. Kurs yetkilileri, deneme sınavındaki soruların tamamına yanlış cevap veren kız çocuğunu çeyrek altın takarak ödüllendirdi. Kurs yetkililerin eğitimle uzaktan yakından ilgisi olmayan skandal hareketi kamerayla da kayda alındı. 

Fsfjaskjf

Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesinde özel bir kursa kayıtlı olan LGS öğrencisine, deneme sınavında soruların tamamını yanlış cevapladığı için çeyrek altın verildi. Kurs yetkilisinin onur kırıcı harekete sosyal medyada tepki çekti. 

Halfeti'de bir LGS öğrencisi, kayıtlı olduğu kursta yapılan deneme sınavında bütün sorulara yanlış cevap verdi. Öğrencinin gittiği kursun yetkilileri ise skandal bir harekete imza attı. 

90 Soruyu Yanlış Cevapladığı İçin Altın Taktılar 

90 sorunun yer aldığı deneme sınavında hiçbir soruyu doğru cevaplayamayan çocuğa, kurs yetkilileri tarafından ödül verildi. Kız çocuğuna çeyrek altın takan kurs yetkilileri bir de marifetmiş gibi onur kırıcı skandallarını kayda aldı. 

Manisa'da Orman Yangını Başladı: 2 Mahalle Boşaltılıyor Manisa'da Orman Yangını Başladı: 2 Mahalle Boşaltılıyor

Yüzü Görünecek Şekilde Paylaştılar  

Sosyal medyada kısa sürede yayılan video birçok kullanıcının tepkisini çekti. Eğitimin ciddiyeti ile uzaktan yakından ilgisi olmayan görüntülere ilişkin ise henüz resmi bir açıklama yapıldı. 

Editör: Haber Merkezi