Olay 30 Aralık 2023 tarihinde Muğla’nın Marmaris İlçesi, Balan Dağında meydana geldi. Alınan bilgiye göre, Marmaris’e yaklaşık 26 kilometre mesafedeki Balan Dağı'na eşinin yeğeni, yeğeninin kızı ve damadı ile birlikte çıntar mantarı toplamaya giden ve kaybolduğu iddia edilen 65 yaşındaki İsa Çifçi’nin arama çalışmaları devam ediyor.

AFAD, Marmaris İlçe Jandarma komutanlığı ekipleri ve zaman zaman arama kurtarma ekipleri, STK’ların da katılımı ile sayısı 300 kişiye çıkan uzman kişiler, kaybolduğu gün yanında olan yakınlarının beyanlarından yola çıkarak kaybolduğu noktadan başlayıp, dere yatakları, yangın havuzları, küçük mağaralarda dahil her yeri didik didik aradı. Aylardır aranan Çifçi’ye ait en ufak bir iz bulunamadı.

2 Günlük Bebeğini Büyücülükle Uğraşan Komşusu mu Kaçırdı? 2 Günlük Bebeğini Büyücülükle Uğraşan Komşusu mu Kaçırdı?

Cinayet Büro Kayıp Dosyasını İncelemeye Başladı

Edinilen bilgiye göre, Marmaris Cumhuriyet Başsavcılığı talimatı ile Muğla il emniyet müdürlüğüne bağlı Cinayet Büro ekipleri de kayıp dosyasını incelemeye başladı. Soruşturma dahilinde görgü tanıklarının ve beraberindeki kişilerin ifadelerine tekrar başvurulduğu ve geniş çaplı araştırma başlatıldı öğrenildi.

Editör: Haber Merkezi