Olay Muğla’nın Menteşe İlçesi’nde bulunan Kurşunlu Camiinde meydana geldi. Saat 05.30 sıralarında camiye namaz için gelenler musalla taşında bir tabut fark etti. Cenazenin kime ait olduğu öğretmen için çalışma başlatıldı.

Gerçekler Ortaya Çıktı

Edinilen bilgiye göre, İstanbul’da hayatını kaybeden Tahir Metin Güler'in cenazesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Güler'in yakınlarının talebi üzerine Muğla’nın Menteşe ilçesine gönderilmişti.

Bir Otomobilin Taklalar Attığı Korkunç Kazada Çok Sayıda Yaralı Var! Bir Otomobilin Taklalar Attığı Korkunç Kazada Çok Sayıda Yaralı Var!

Sabah saatlerinde Muğla’ya ulaşan cenazeyi nereye götüreceklerini bilemeyen ekipler ve cenaze yakınları, tabutu geçici olarak Kurşunlu Camii’nin musalla taşına bırakmayı tercih ettiler ancak, tabutu bıraktıktan sonra kimseye haber vermeden camiden ayrıldılar.

Tahir Metin Güler

Tabutun camide fark edilmesi üzerine, Muğla Büyükşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri olayın detaylarını araştırmak üzere harekete geçti. Cenazenin kaynağı ve durumu hakkında bilgi edinmek için yapılan araştırmalar sonucunda, cenazenin İstanbul’dan geldiği ve Güler’in yakınlarının tabutu buraya bıraktığı anlaşıldı.

Cenazenin bu şekilde bırakılması, kentte günün konusu oldu. Menteşe ilçesinde yaşanan bu ilginç olay, Kurşunlu Camii'nde sabah namazına gelenlerin büyük bir merak ve şaşkınlık yaşamasına sebep oldu. Zabıta ekiplerinin hızlı müdahalesi ve araştırmaları sayesinde olayın ardındaki gerçek ortaya çıkarıldı ve cenazenin kaynağı belirlendi.

Editör: Haber Merkezi