31 Mart yerel seçimlerinde tekrar Merkezefendi Belediye Başkanı olarak seçilen Şeniz Doğan, Cumhuriyet Halk Partisi Merkezefendi İlçe Başkanlığı'nı ziyaret etti. Gerçekleştirdiği ziyarette Cumhuriyet Halk Partisi Merkezefendi İlçe Başkanı Müjdat İlhan’a, Cumhuriyet Halk Partisi Merkezefendi İlçe Kadın Kolları, Cumhuriyet Halk Partisi Merkezefendi İlçe Gençlik Kolları, meclis üyeleri ile hemşehrilerine teşekkür etti.

İlçe Başkanlığı ziyaretinin ardından mazbatasını almak için Merkezefendi İlçe Seçim Kurulu’na giden Doğan, büyük bir coşkuyla karşılandı. Mazbatasını aldıktan sonra konuşma yapana Doğan; “Merkezefendimize en iyi şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz. İkinci kez bu mazbataya beni layık gören, tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Çalışma arkadaşlarına seslenen Doğan, “Belediyecilik siyasetin içinde belki ama bence siyaset üstü, ideoloji üstü bir kavram. Bu makam halkın makamı, bu belediye halkın belediyesi. Beş yıl boyunca kimseyi ötekileştirmeden, ayırmadan, eşit bir şekilde hizmet ettik. Söz veriyorum, yeni dönemde de bu düşüncemizi, bütün Merkezefendili hemşehrilerimizi kucaklamayı devam ettireceğiz. Adil ve şeffaf belediyeciliğimiz sürecek. Bizim dönemimizde hiçbir çocuk, kadın ve büyüğümüz kendini yalnız hissetmeyecek. Sizlerle birlikte, hemşehrilerimizin iyi gününde de kötü gününde de yanında olacağız. Beş yıldır Denizli’ye ve Türkiye’ye örnek olan Merkezefendi Belediyesi’nin başarısı sizlerin sayesindedir. Bizler, Merkezefendi Belediyesi olarak bir aileyiz” dedi.

Sosyal Belediyecilikte İşbirliği Mesajı Vekillerden Başkan Çavuşoğlu'na Ziyaret Sosyal Belediyecilikte İşbirliği Mesajı Vekillerden Başkan Çavuşoğlu'na Ziyaret

(İHA)

 

Editör: Atakan Göker