Develer Yörük Kültüründe Neden Bu Kadar Önemli? Develer Yörük Kültüründe Neden Bu Kadar Önemli?

Ülkü Ocakları Çivril Şube Başkanlığınca organize edilen ‘Madde bağımlılığına hayır, spora evet’ etkinlikleri kapsamında düzenlenen turnuva oynanan final maçı ile tamamlandı. Sekiz takımın katıldığı ve yaklaşık bir ay süren turnuva sonunda Emine Özcan Anadolu Lisesi ile Sağlık teknik Meslek Lisesi final maçında karşı karşıya geldi. Maç sonunda rakibini yenen Emine Özcan Anadolu Lisesi turnuvayı şampiyon olarak tamamladı.

Made Bagimliligi Turnuvasi Sona Erdi 1

Gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak durması için çeşitli etkinlikler düzenleyen Ülkü Ocakları Çivril Başkanı İbrahim Yılmaz, “Gençlerimiz için sosyal ve kültürel etkinliklere önem veriyoruz. Gençler, kötü alışkanlıklara kendini yalnız hissedince, arkadaş ortamlarındaki kötü alışkanlıklar neticesinde bulaşıyor. Bizler, konuyla ilgili gençlerimize eğitimler veriyor, yanlarında oluyoruz. Olmaya da devam edeceğiz.Sportmenlik çerçevesinde mücadele eden bütün takımlarımızı tebrik ederiz” dedi.

Turnuvanın final maçını Denizli Ülkü Ocakları İl Başkan Vekili Ramazan Kurukoç, Türk Eğitim-Sen Çivril Şube  Başkanı Erhan Akgöz , MHP Meclis Üyesi Asım Çetinkaya ve çok sayıda seyirci birlikte izledi.

Editör: Atakan Göker