Icardi'ye Büyük Teklif! Gidiyor Mu? Icardi'ye Büyük Teklif! Gidiyor Mu?

Ekranların ilgiyle izlenen dizisi “Kızılcık Şerbeti”, bu kez "tükenmişlik" konusuyla gündeme geldi. Dizide "Alev" karakterine hayat veren oyuncu Müjde Uzman, sette astım krizi geçirdikten sonra tedavi gördüğü hastane odasından bir paylaşım yaptı. Yayınladığı "Tükendim" başlıklı yazıda Uzman, artık birçok şeye dayanamadığını açıkladı.

x-c9faga70w65vk-9rjquq-tnhb.jpeg

“Çok Çok Fazla Tükendim, Yarım Kalmadı Bile”

Uzman’ın paylaşımının ardından, dizi setinin makyözü Esra Okumuş, "Günlerdir video çekmiyorum çünkü ben tükenmişlik sendromuna yakalandım. Hem de çok yakalandım. Sizler tükettiniz. Bu ekip. Çok tükendim. Çok çok fazla tükendim. Yarım kalmadı bile. Neyim var neyim yok hepsi tükendi gitti" dediği bir video paylaştı.

Kizilcik Serbetindeki Krize Yapimcidan Mudahale Geregi Yapilacaktir1

''Esra'cığımın Dalga Geçmek Gibi Bir Durumu Yok”

Okumuş'un paylaştığı videoya Kızılcık Şerbeti fanlarının tepki göstermesi üzerine Uzman’dan açıklama geldi. Müjde Uzman, Okumuş'un videosunu paylaşarak, "Esra’cığımın dalga geçmek gibi bir durumu yok, kelimeler, hisler, yalnızca bana ait değiller. Günlerdir böyle hissettiğini benimle paylaşan yüzlerce kişinin mesajını okuyorum. Esra da hissedebilir. Paylaşabilir. Lütfen sakin olalım, sorun yok, iyilik güzellik, empati vs. derken birbirimizi kırmayalım boşuna" yorumunda bulundu.

“Gereği Yapılacaktır”

Tepkilerin büyümesi üzerine dizinin yapımcısı Faruk Turgut, "Oyuncumuz Müjde Uzman’ın paylaşımı sonrası set makyözümüzün yaptığı paylaşım hoş olmamıştır. Gereği yapılacaktır" ifadesinde bulundu.