Denizlili ünlü avukat Melih Yanık’ın oğlu Melih Yanık, iş insanı İsa Zurlu’nun kızı Tuana Zurlu nişanlanarak evliliğin ilk adımını attılar. Hafta sonu gerçekleşen törende nişan yüzüklerini ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses taktı.

Ünlü simalarında bulunduğu yaklaşık 300 kişilik özel törende İstanbul Kent Üniversitesi Psikoloji Bölümü 4. Sınıf öğrencileri olan Melih Yanık ve Tuana Zurlu çifti muhteşem dans gösterisi ile geceye ışık saçtı, salondan büyük alkış aldı.

ÇİVRİL’İN SEVİLEN İŞ İNSANI MUTLULUĞA İLK ADIMI ATTI ÇİVRİL’İN SEVİLEN İŞ İNSANI MUTLULUĞA İLK ADIMI ATTI

Dans gösterisinin ardından ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, Melih ve Tuana çiftini nişan yüzüklerini taktı ve ardından Kara Üzüm Habbesi isimli şarkısını orkestra yardımı olmadan canlı olarak söyledi.

Tatlıses, genç çiftlerin yüzüklerini taktıktan sonra, “Benim kestiğim kurdele ömür boyu gider. Polat Yağcı benim yeğenim, Melih de çocuğumuzdur. Hemen evlenin bizde şarkı söyleyip yolumuzu bulalım” diyerek espri yaptı. Törende davetliler, doyasıya eğlendi. Tuana ve Melih çifti, evliliklerinin mezuniyetlerinden sonra gelecek yıl olduğunu söylediler.

Editör: Haber Merkezi