Uzman İslam Memiş, ons altın fiyatlarının 2195 dolar seviyesinin de gecikmeli bir düşüşle karşılaşabileceğini ifade ediyor. Bu seviyenin altında bir kapanış olması halinde ons altın fiyatlarında daha fazla düşüş görülebilir. Yatırımcıların bu seviyeyi de takip etmesi ve altın fiyatlarıyla ilgili alım-satım kararlarını buna göre vermesi tavsiye edilir. İşte Memiş'e göre gram altında beklenilen gelişmeler...

Uzman İslam Memiş, piyasadaki son gelişmeler ışığında dikkat çekici bir altın analizi sundu. Piyasalardaki son fiyatlamalar, yatırımcıların ve ekonomi takipçilerinin gündeminde üst sıralarda yer alıyor.

İSLAM MEMİŞ BUNLARI SÖYEDİ

Burada ev ve arsa sahibi köşeyi dönecek: Uzman isim şehir şehir açıkladı Burada ev ve arsa sahibi köşeyi dönecek: Uzman isim şehir şehir açıkladı

Altın piyasalarında yaşanan son gelişmeler, uzmanlar tarafından dikkatle inceleniyor. Uzman İslam Memiş, ons altının son durumunu değerlendirdi ve önemli açıklamalarda bulundu. Memiş'e göre, ons altın fiyatı 2280 dolarlık kritik eşiğe kadar düşüş gösterdi ve bu seviyeden sonra 2300 dolar üzerindeki ataklara şahit oldu. Memiş, 2280 dolarlık seviyenin altının fiyat hareketleri için güçlü bir destek noktası olduğunu ve bu seviyenin aşağı yönlü kırılması durumunda fiyatların 2200 dolara kadar gerileyebileceğini belirtti.
 

GRAMDA ARTIK BU RAKAM BEKLENİYOR

Ayrıca 2195 dolar seviyesinin de gecikmeli bir düşüşle karşılaşabileceğini ifade etti. Gram altın fiyatlarına ilişkin olarak ise Memiş, 2350 ile 2450 TL arasındaki bant aralığını izleyeceğini söyledi ve kısa vadede düşüş trendinin devam edeceğini öngördü.

DİKKAT EDİN DEDİ

Ons bazında yaşanacak negatif gelişmelerin gram altın TL fiyatını da etkileyerek, fiyatların 2400 lira altına düşebileceğini aktardı. Memiş, yatırımcılara Mayıs ve Haziran aylarında piyasalarda beklenen sert dalgalanmalara karşı hazırlıklı olmaları konusunda uyarıda bulundu.

Kaynak: HABER MERKEZİ