İzmir İl Emniyet Müdürlüğü’nde FETÖ Operasyonu! 9 Emniyet Mensubu Gözaltına Alındı İzmir İl Emniyet Müdürlüğü’nde FETÖ Operasyonu! 9 Emniyet Mensubu Gözaltına Alındı

Dün gece 23.30 sıralarında Konyaaltı ilçesi Altınkum Mahallesi 459 Sokak üzerinde bulunan bir apartmanın birinci katında, psikolojik sorunları olduğu ileri sürülen D.A. (32), annesi ve 13 yaşındaki oğlunun olduğu sırada ikametin içerisine benzin dökerek evi yakmak istedi. Annesi ve komşularının 112 Acil Çağrı Merkezine ihbarı sonrası olay yerine çok sayıda polis, sağlık, ve itfaiye ekibi sevk edildi.


EVİ YAKMAYA ÇALIŞAN GENÇ KADINDAN POLİSLERE ŞOK EDEN SÖZ "7,65 hastasıyım, aldım mı sıkarım"

İhbar üzerine  adrese gelen polis ekiplerinin görüşmesinin ardından ikna edilen D.A., ikametten çıkartılarak hastaneye götürülmek üzere ambulansa alındı. Polis ekipleri ile birlikte ikametten çıkan D.A. bu sırada yanında bulunan polis memuruna, "Bak şu silahı önüme koyup durma. 7,65 hastasıyım ben, çek şu silahı önümden. Aldım mı sıkarım bak" dedi.
D.A. olay yerinde bulunan ambulansla hastaneye götürülerken, annesi ve oğlu ise ifadeleri alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

Editör: Tolga Çetin