Olay, Uşak merkeze bağlı Elmalıdere Mahallesinde meydana geldi. Alınan bilgilere göre, E.E. ve G.S., beyaz bir otomobille seyir halinde olduğu sırada Elmalı Sokak ve 1. Gül Sokak kesişiminde eskiden husumetli oldukları Emrah Bozbey, B.D. ve H.B ile karşılaştı. Karşılaşma sonrasında E.E., tüfekle Emrah Bozbey'e ateş ederken Bozbey ise tabancayla otomobile ateş ederek E.E.'yi yaraladı.

Eski Husumetlilerin Karsilasmasinda Kan Akti1

Emrah Bozbey Hayatını Kaybetti!

Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine 112 Sağlık ve çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Sağlık ekipleri tarafından yapılan ilk incelemede Emrah Bozbey'in olay yerinde hayatını kaybettiği belirlenirken, E.E. ise yaralı olarak G.S. tarafından kendi imkanlarıyla Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi önüne bırakıldı.

Aydın’da Düğün Konvoyu Can Aldı! Yorgun Mermi Bebeğe İsabet Etti Aydın’da Düğün Konvoyu Can Aldı! Yorgun Mermi Bebeğe İsabet Etti

Bozbey'in cenazesi, polis ekiplerinin olay yeri inceleme çalışmalarının ardından Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.

Öte yandan olaya karışan B.D. ve H.B. gözaltına alınırken, hastaneden firar eden G.S. için de yakalama çalışması başlatıldığı öğrenildi.

Kaynak: Haber Merkezi