Yaz geldi emniyet denetimleri arttırdı. Bir ayda 618 araç kontrol edildi.

Çivril İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik ekipleri yaz aylarının gelmesi ile birlikte yüksek sesle müzik dinleyen ve abartı egzoz takan araçlara yönelik denetim çalışması başlattı. Resmi ve sivil ekiplerin yaptığı denetimlerde motosiklet ve araçlarla vatandaşları rahatsız eden araç sürücülerine işlem uygulandı.

Edinilen bilgiye göre Çivril İlçe Emniyet Müdürlüğü yaz ayları ile birlikte yüksek sesle müzik dinleyen, abartı egzoz kullanan ve motosiklet sürücülerine yönelik ilçe merkezinde farklı noktalarda trafik denetimleri yapıyor. Denetimlerde resmi ve sivil ekipler kuralara uymayana ya da çevreye rahatsızlık veren araç sürücülerini tespit ediyor.

Anadolu Ajansı Duyurdu: Gizli Anayasa Denilen Kırmızı Kitap Değişiyor! Anadolu Ajansı Duyurdu: Gizli Anayasa Denilen Kırmızı Kitap Değişiyor!

Denetimler kapsamında Mayıs ayı içerisinde 618 araç kontrol edildi. Kontrol ve şikâyetler esnasında yüksek sesle müzik dinleyerek çevreye rahatsızlık veren 250 araç sürücüsüne ceza kesilirken, egzoz sesi ile huzuru bozan 70 motosiklete işlem yapıldığı ve 15 motosiklet trafikten men edildiği bildirildi.

Editör: Haber Merkezi