Yapı Kredi Bankası'nın emeklilere yönelik sunmuş olduğu bu promosyon, bankanın müşteri odaklı hizmet anlayışının bir yansıması olarak görülebilir. Son güne denk gelen bu duyuru, emekliler arasında heyecan yaratarak son dakika başvurularını artırabilir.

Yapı Kredi Bankası'nın bugün sona erecek olan promosyonu, bu fırsatları değerlendirmek isteyen emekliler için oldukça cazip görünüyor.

SÜRE DARALDI

Bankadan yapılan bir açıklamaya göre, SGK emekli aylığını Yapı Kredi'den alma taahhüdü veren emekliler 15 bin TL'ye varan nakit promosyon kazanırken, 2 fatura ödeme talimatı vermeleri halinde 1.000 TL, ilk kez kredi kartı alan veya mevcut kartları ile yapacakları 1.000 TL ve üzeri harcamaya 1.000 TL, ilk kez Yapı Kredi Mobil uygulamasına giriş yapmaları durumunda 1.000 TL ek nakit ödül kazanma şansıyla toplamda 18 bin TL'ye varan nakit promosyon imkanı veriliyor.

Banka şubesine gitmeden, Yapı Kredi Mobil, bireysel internet şubesi veya bankanın müşteri iletişim merkezi aracılığıyla emekli maaşları Yapı Kredi'ye taşınıp promosyon taahhüdü yapılabiliyor.

Benzine İndirim Geliyor! Bu Gece Yarısından İtibaren Geçerli Olacak Benzine İndirim Geliyor! Bu Gece Yarısından İtibaren Geçerli Olacak

Yapı Kredi müşterisi olmayan emekliler ise e-Devlet üzerinden maaşlarını Yapı Kredi'ye geçirebiliyor. Konuyla alakalı açıklama yapan Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Serkan Ülgen, Yapı Kredi olarak, 'hizmette sınır yoktur' anlayışıyla müşterilerine hizmet sunduklarını iletti.


Ülgen, şu açıklamayı yaptı:

'Geliştirdiğimiz birçok ürün ve hizmet ile emekli müşterilerimizi de hayatın her alanında destekliyoruz. Bu kapsamda, emeklilerimizi kaliteli hizmet anlayışımız ile buluşturmak için nakit promosyon kampanyamızı güncelledik.

18 bin TL'ye varan nakit promosyon avantajı, ek ödül fırsatları ve kolayca maaşlarını taşıma imkanı sağlayarak emeklilerimizi hayatın her alanında destekliyoruz. Emekli müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik en doğru çözümleri sunarak bir adım önde olmayı sürdüreceğiz.'

Kaynak: HABER MERKEZİ