Sosyal medyadaki paylaşımları, lüks yaşamı ve kara para aklama iddialarıyla gündem olan iş insanı Dilan Polat ve eşi Engin Polat'ın yer aldığı Polatlar davasında tahliye kararı çıktı. Mahkeme aralarında Sıla Doğu ve Can Doğu’nun da bulunduğu tutukluların tutuksuz yargılanmasına hükmederken Dilan Polat, Engin Polat, Sezgin Polat, Ahmet Gün ve Alper Kürşat Polat’ın tutukluluğuna devam kararı verdi. 

ÇİVRİL’İN SEVİLEN İŞ İNSANI MUTLULUĞA İLK ADIMI ATTI ÇİVRİL’İN SEVİLEN İŞ İNSANI MUTLULUĞA İLK ADIMI ATTI

4. Sulh Ceza Hakimliği Dilan Polat, Engin Polat, Sezgin Polat, Ahmet Gün ve Alper Kürşat Polat’ın tutukluluğuna devam kararı verdi. Aralarında Sıla Doğu ve Can Doğu’nun da bulunduğu tutukluların ise tutuksuz yargılanmasına hükümetti. Başka davadan tutukluluğu olmayan sanıklar cezaevinden tahliye edilecekler. 

Sıla Doğu’ya Uyuşturucu Gözaltısı 

Sosyal medya fenomeni Sıla Doğu, uyuşturucu kullandığını söylediği video sebebiyle gözaltına alındı.  Dilan Polat'la ilgili suçlamalarda adı geçen Sıla Doğu, sosyal medya hesabından iddialarla ilgili hakaretler ettikten sonra kokain kullandığı itiraf etmişti.  

Ablasıyla Birlikte Tutuklanmıştı 

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığınca, haklarında "Suç Gelirlerinin Aklanmasının Önlenmesi, Vergi Usul Kanunu ile Futbol ve Diğer Spor Müsabakalarında Bahis ve Şans Oyunları Düzenlenmesi kanunlarına muhalefet" suçlarından soruşturma başlatılan Engin ve Dilan Polat çifti, Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından yapılan operasyonla gözaltına alınmış ve operasyon kapsamında 18 şüpheliden aralarında Engin Polat, Dilan Polat, Sıla Doğu, Sezgin Polat, Ahmet Gün, Can Doğu ve Can Polat'ın olduğu 12 kişi tutuklanmıştı. 

"Dilan" Diye Haykırdı 

Serbest bırakılan Sıla Doğu, çıkışta kardeşi Dilan Polat'ın adıyla haykırdı. Gazete Magazin'in paylaştığı videoda Sıla Doğu, kendini tutan şoförleri Ahmet'e, "Dilan içerde kaldı Ahmet Abi" dediği duyuldu.