24 Nisan 2024 ŞOK Aktüel Ürünler Kataloğu Küçük Ev Aletleri Geliyor 24 Nisan 2024 ŞOK Aktüel Ürünler Kataloğu Küçük Ev Aletleri Geliyor

Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Müdürlüğü, Denizli Bekilli ilçesinin Üçkuyu, Poyrazlı ve Sırıklı mahallelerinde içme suyu iletim hatlarını yeniledi. Denizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ Genel Müdürlüğü, Bekilli ilçesinin Üçkuyu, Poyrazlı ve Sırıklı mahallelerindeki içme suyu hatlarında oluşan kireç tabakasının sebep olduğu arızalar ve su kesintilerini gidermek amacıyla bir süre önce çalışma başlattı. Projenin bir an önce tamamlanması için 3 ekiple çalışan Büyükşehir Belediyesi DESKİ, bölgeye 6 bin metre içme suyu iletim hattı döşedi. 

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Bekilli ilçemizin Üçkuyu, Poyrazlı ve Sırıklı mahallelerinde yaşanan içme suyu sıkıntısına bir an önce son vermek için hızlı bir şekilde projemizi yaparak 6 bin metre içme suyu iletim hattımızı yeniledik. Emek veren tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyor, projemizin hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Editör: Haber Merkezi