Denizli Büyükşehir Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı büyük bir coşkuyla kutladı. Kutlamalar kapsamında Büyükşehir Belediyesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde sevilen sanatçı Onur Erol, Denizlili miniklerle buluştu, neşe ve coşku içinde bayram sevincini doyasıya yaşattı.

23 Nisan'ın coşkusunu doyasıya yaşayan çocukların mutluluğu, eğitici ve eğlenceli çocuk şarkıları ile tanınan Onur Erol’un konseriyle birleşince renkli görüntüler ortaya çıktı. Sevilen şarkılarını söyleyen Erol’a çocuklar, hep bir ağızdan şarkı söyleyerek ve dans ederek eşlik etti. Çocukların eğlencesine şahit olan veliler, çocuklarının Onur Erol konseri ile mutlu olmasını sağlayan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu’na ve emek verenlere teşekkür etti.

DENİZLİ KEFE’DEN ŞENLİĞE DAVET VAR DENİZLİ KEFE’DEN ŞENLİĞE DAVET VAR

Denizlili Cocuklar Cso Ile Birlikte Konser Verdi1

Bin 600 Çocuk CSO İle Birlikte Sahne Aldı

İkinci konser ise Pamukkale Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Kapalı Spor Salonu’nda düzenlendi. Burada, Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası (CSO) ve Denizli Devlet Okulları Çocuk Koroları’nda yer alan bin 600 çocuk “Haydi Çocuklar Birlikte Şarkı Söyleyelim” konserinde sahne aldı. Şef Cemi’i Can Deliorman yönettiği konsere Denizli Valisi Ömer Faruk Coşkun, Büyükşehir Belediye Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu ve eşi Nilgün Çavuşoğlu, Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkanvekili Ali Marım, Genel Sekreter Bülent Bozbaş, davetliler, binlerce çocuk ve aileleri katıldı. Başkan Bülent Nuri Çavuşoğlu burada yaptığı konuşmada, CSO sanatçılarına, koroda yer alan çocuklara ve izleyicilere katılımlarından dolayı teşekkür ederek, “Bu güzel günü bizlere armağan eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e binlerce kez selam olsun. Atam kurduğun bu cumhuriyeti sonsuza kadar yaşatacağımıza, yeni neslin kendine güvendiği bir ve beraber olduğu Türkiye’yi, bayrağımızı gökyüzünde sonsuza kadar dalgalanacağı bir Türkiye’yi yaşatacağımıza söz veriyoruz” ifadelerinde bulundu.

“Bu Bayram Coşkusu Azalmasın, Her Günümüz Bayram Olsun”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, konuşmasında birlik ve beraberlik mesajı vererek, bu güzel güne emek veren başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını rahmet ve minnetle andı. Çocuklara seslenen Başkan Çavuşoğlu, “Yarınımızı mutlu, güvenle yaşamak istiyorsak, sizlere sahip çıkmak, güzel bir gelecek hazırlamak da bizlerin boynunun borcudur. Yaşadığımız bu bayram coşkusu hiçbir zaman azalmasın, umut ediyorum ki cumhuriyetimizde her günümüz bir bayram olsun” şeklinde konuştu.

Editör: Haber Merkezi