Tüm Emeklilerin Sendikası Denizli Şubesi 5 Mayıs tarihinde 1. Olağan Genel Kurulunu yaptı. Yürütme Kuruluna seçilen üyeler yaptığı toplantıda  Mesdan Yıldırım Şube Başkanı, Suna Yüksel Şube Sekreteri, Hüseyin Altındağ Şube Mali Sekreteri, Raziye Karabulut Kadın, Sosyal Güvenlik ve Sağlım Sekreteri Bayram Kaplan Eğitim ve Örgütlenme Sekteri, Nuray Tatlıcı  Hukuk ve Toplu Sözleşme Sekreteri, Kadri Kabasakal Basın, Yayın, Halkla İlişkiler ve Araştırma Sekreteri olarak görev dağılımı yaptı. 

Denizli Büyükşehir Belediyesi Duyurdu! 34 Taşınmaz İçin İhale 13 Haziran’da Denizli Büyükşehir Belediyesi Duyurdu! 34 Taşınmaz İçin İhale 13 Haziran’da

Denizli’deki Emeklilere Çağrı 

Şube Başkanı Mesdan Yıldırım yaptığı açıklamada Emeklilerin hakları için alanlarda olduklarını ve bundan sonra da alanlarda olmaya devam edeceklerini, 25 Mayıs'ta 8 bölgede sendika olarak miting yapacaklarını, Denizli Şube olarak Antalya'da yapılacak mitinge katılacaklarını, emeklilerin taleplerini kamuoyu ile paylaşarak iktidara tekrar ileteceklerini söyleyerek “Emeklileri ve STK'ları mitinge katılmaya çağrıda bulunuyoruz. 26 Mayıs'ta Ankara'da CHP'nin yapacağı emekli mitingine pankartımız ve kitlemizle katılacağız. 25-26 Mayıs tarihinde iki gün gündem emekliler olacak. Emeklileri mitinglere katılmaya ve haklarına sahip çıkmaya çağırıyoruz. 25 Mayıs mitingi öncesi 14 Mayıs- 23 Mayıs tarihleri arasında ilimizdeki pazar yerlerinde ve alanlarda bildiri dağıtacağız, imza kampanyası düzenleyerek emeklilerle bir arada olacağız” şeklinde konuştu.  

Muhabir: Aslıhan Kılıçelli